Świeżo wyciskane soki

Wszyscy, którzy chcą żyć zdrowo rezygnują obecnie z przetworzonej żywności na rzecz takiej, która będzie przygotowywana samodzielnie. Zamiast soków słodzonych z dodatkiem chemicznych ulepszaczy wolimy wybierać takie, które będziemy przygotowywać samodzielnie.

Dobrym sprzętem, który nam to umożliwi będzie między innymi sprzęt marki Hurom, który będzie odpowiadać za wyciskanie soku. W ten sposób inwestujemy w swoje zdrowie.

Wyciskarka Hurom

Hurom to marka, która wie jak odpowiadać na potrzeby klientów. Przygotowane zostały przez tą firmę doskonałe sprzęty, które pozwalają na wyciskanie pysznego i co najważniejsze zdrowego soku. To co najcenniejsze dla nas będzie w takim soku zachowywane i wpłynie on świetnie na nasz organizm. Z tego urządzenia można przygotować sok pełnowartościowy, który będzie kusił smakiem a także miał wszystkie cenne składniki odżywcze.

Oczywiście wiemy, że obecnie najlepiej ocenia się surowe owoce i warzywa, które będą najlepszym źródłem cennych składników odżywczych. Takie cenne substancje będą lepiej przyjmowane przez nasz organizm, gdy będziemy je dostarczać w formie płynnej. Dzięki wyciskarce marki Hurom z drugiej generacji będzie można w ten sposób uzyskać kompromis pomiędzy wartością składników a formą płynną.

Wolnoobrotowa wyciskarka

Urządzenie takie jest polecane, ponieważ pracuje na wolnych obrotach i to wielka zaleta takiego sprzętu. Zastosowana w nim technologia sprawi, że będzie ono pracowało mniej więcej z prędkością około 40 obrotów na minutę. To opcja najlepsza, ponieważ w takim tempie ten sok nie będzie podnosił temperatury i nie będzie natleniony.

Wyciskarki do soków

A to właśnie sposób na to, by przy odpowiednim tempie pracy uzyskać maksimum cennych składników odżywczych z takiego soku. Można liczyć, że taka forma pracy sprawia, że będą tam cenne witaminy minerały oraz enzymy.

Nie tylko z owoców i warzyw

Urządzenie marki Hurom to bardzo dobry wybór, szczególnie gdy chodzi o dopracowany sprzęt z drugiej generacji, który został w jakieś mierze udoskonalony. W tych zaawansowanych urządzeniach będziemy mieli okazję pracować z każdym surowcem. Co ciekawe urządzenie będzie w stanie przygotowywać dla nas soki między innymi z zielonych warzyw liściastych czy nasion i traw zbóż.

Niektóre soki można będzie również przygotowywać z całych owoców bez usuwania pestek czy skórek. Zaletą urządzenia będzie również to, że jest ono odpowiednio wydajne i w ciągu minuty pracy takiego sprzętu uzyskiwać będzie można nawet około litr soku. Mogłoby się wydawać, że ilość obrotów sprawi, że tempo uzyskiwania soku będzie słabe, ale producent dba o to, by sprzęt gwarantował wydajną pracę.

Story Page